Филипп Риддер және оның уақыты

Филипп Риддер және оның уақыты 2022 жылғы 8 желтоқсанда Риддер тарихи-өлкетану музейінің мамандары «Филипп Риддер және оның уақыты» тақырыбында «тарих сағатын» өткізді
Іс-шара Мәдениет сарайының фойесінде өтті, онда жас ұрпақты Достық үйінің мамандары шақырды.
Қонақтар Филипп Филипповичтің геологиялық партиясы Үлбі өзенінің жоғарғы бөлігін кен тамырларын іздеп зерттеген кездегі XVIII ғасырға үңілді.
Тыңдаушылар сол кездегі геология және жаңа аумақтарды зерттеушілердің ерліктері туралы тарихи фактілерді білді.
Оқушылар мен студенттер туған өлкенің тарихы туралы дәріс тыңдады.

Филипп Риддер и его время
8 декабря 2022 специалисты Риддерского историко-краеведческого музея провели «час истории» на тему: «Филипп Риддер и его время»
Мероприятие прошло в фойе Дворца Культуры, куда молодое поколение пригласили специалисты Дома Дружбы.
Гости погрузились во времена XVIII века, когда геологическая партия Филиппа Филипповича изучала верховье реки Ульбы в поисках рудоносных жил.
Слушатели узнали исторические факты о геологии того времени и героизме исследователей новых территорий.
Школьники и студенты заинтересованно слушали лекцию об истории родного края.
#руханижаңғыру

Пікір үстеу