Музей цифрлық көрсеткіште

Сейсенбі - Жұма  9.00 - 17.00
Сенбі  11.00 - 16.00
Үзіліссіз
Жексенбі - демалыс күні                             Айдың соңғы күні - тазалық күні

«Кеңес өмірі-сиқырлы әлем, буфет, авоска және айран»

18 мамырда "Музейдегі түн" акциясына біз барлығын "Кеңес өмірі — сиқырлы әлем, буфет, авоска және айран" көрмесіне шақырдық.

Толығырақ: «Кеңес өмірі-сиқырлы әлем, буфет, авоска және айран»

9 мамыр-Ұлы Жеңіс күніне "Жеңіс жәдігерлері"

Ұлы Отан соғысының оқиғаларына арналған «Бойцы на привале» және «Письмо из тыла на фронт» тақырыптық фотозондарымен бірге «Жеңіс жәдігерлері» атты екі интерактивті көрме 9 мамырда Ұлы Жеңістің құрметіне Риддер тарихи-өлкетану музейінде ашылды.

Толығырақ: 9 мамыр-Ұлы Жеңіс күніне "Жеңіс жәдігерлері"

«Туған жеріңді сүй және біл»

«Еңбек - елдің мұраты». Риддер қаласының 235 жылдығына және Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай.

Лениногор, ал қазір Риддер жұмысшы ерлік қаласы болып табылады. Ол әрдайым жұмысшы кадрлардың, еңбек дәстүрлерінің және отбасылық әулеттердің ұстаханасы болған және болып қала береді.

Қаламыздың ұлы игілігі-адамдар. Ақылды, еңбекқор, жанқияр, мақсатты.

«Туғаннан батырлар жоқ, олар бизнесте туады».

Толығырақ: «Туған жеріңді сүй және біл»

Отан қорғаушылар күні

5 мамыр күні Риддер тарихи-өлкетану музейінде маман Гүлжанат Жағиева мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған Отан қорғаушылар күніне арналған іс-шара , балалар мерекенің пайда болу тарихы туралы білді. Іс-шара барысында түрлі байқаулар өткізілді.

Толығырақ: Отан қорғаушылар күні

«У войны не детское лицо» тарих сабағы

11.05.2021 жылы "Риддер тарихи-өлкетану музейі" КМҚК "Талап" ҚБ мүмкіндігі шектеулі балаларға мүмкіндігі шектеулі отбасы мүшелері бар отбасыларды қолдау бойынша "У войны не детское лицо" атты тарих сабағын өткізді.

Толығырақ: «У войны не детское лицо» тарих сабағы