Музей цифрлық көрсеткіште

Сейсенбі - Жұма  9.00 - 17.00
Сенбі  11.00 - 16.00
Үзіліссіз
Жексенбі - демалыс күні                             Айдың соңғы күні - тазалық күні

«Қазақстанның киелі жерлеріне саяхат» дәріс-экскурсиясы

"Риддер тарихи-өлкетану музейі" КМҚК 30.03.2021 ж. демалыс уақытында "Бутаково ауылының негізгі орта мектебі" КММ 1 сынып оқушылары мен Риддер қаласының мектептерінің құрама лагерінің балаларына "Қазақстанның сакралды жерлеріне саяхат" дәріс-экскурсиясы өткізілді.

Толығырақ: «Қазақстанның киелі жерлеріне саяхат» дәріс-экскурсиясы

«Олардың есімдер қаламыздың көшелері аталды» тарих сабағы

"Риддер тарихи-өлкетану музейі" КМҚК 05.04.2021 жылы "№ 10 орта мектеп" КММ 3-4 сынып оқушыларына "Олардың есімдерімен қаламыздың көшелері аталды" атты тарих сабағы өткізілді.

Толығырақ: «Олардың есімдер қаламыздың көшелері аталды» тарих сабағы

Халық ойындары

25 Наурызда Бутаково ауылының мектебінде Наурыз мерекесіне орай қазақ халық ойындарына арналған спорттық мереке өтті.

Толығырақ: Халық ойындары

«Риддер қаласының бірегей адамы» челленджі Қаланың 235 жылдығына және Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналады!

Республиканың тәуелсіздігі көптеген қазақстандықтар үшін таңдау мен өзін-өзі жүзеге асыруға мүмкіндік берді. Алайда, бұл қиындықтар мен қуаныштардың, дағдарыстар мен дамудың тұтас дәуірі.

Қазақстанның әрбір азаматы өз ісін ашып, тыныш өмір сүре алады. Шағын және орта бизнесті қолдау жыл сайын өсіп келеді және мемлекет кәсіпкерлік секторды дамытуға сүйенеді.

Бірақ бұл әрдайым болған емес. Қазақстандық кәсіпкерліктің алғашқы "қарлығаштары" сонау 1990 жылдары дүниеге келген.

"Гемма" фирмасы біздің жас тәуелсіз мемлекетіміздің құрдасы дерлік осы күрделі жолдың барлық қиындықтары мен қиыншылықтарын сенімді еңсере отырып, оның тарихының барлық кезеңдерінен өтті. Онымен бірге ол есейіп, күшейіп, бүгінде аяғына нық тұрып, қала экономикасына айтарлықтай үлес қосуда.

Толығырақ: «Риддер қаласының бірегей адамы» челленджі Қаланың 235 жылдығына және Қазақстан Республикасы...

«Риддер қаласының бірегей адамы" челленджі»

Шығыс Қазақстанның сәндік-қолданбалы өнер шеберлері өлкенің көне қолөнерін қалпына келтіріп, сақтай отырып, салт-дәстүрлерді, мәдени байланысты жалғастыруда.

Біздің шағын қаламызда көптеген шеберлер, қолөнершілер бар, олар соншалықты танымал емес, бір ақ олардың жұмыстары назар аударуға тұрарлық.

Толығырақ: «Риддер қаласының бірегей адамы" челленджі»