Музей цифрлық көрсеткіште

Сейсенбі - Жұма  9.00 - 17.00
Сенбі  11.00 - 16.00
Үзіліссіз
Жексенбі - демалыс күні                             Айдың соңғы күні - тазалық күні

Риддер музейінің жаңа жобасы

Соңғы жылдарда әлемдік музейлердеМузейлік селфидің күнін атап өту үрдісі жий байқалады. Бұл музей залдарындасуретке түсу арқылыаталып өтетін халықаралық шара.Әлеуметтік желілердің пайдаланушылары 18 қаңтарда әлемнің түкпір-түкпірінен #museumselfie тегімен музейлерде жасалған суреттерін жарыққа шығарады. Акция музейлерді және музей қорларын насихаттау мақсатында әлеуметтік желілерде ұйымдастырылады.

Әр айдың үшінші сенбісі мектеп оқушыларына қалалық музейге тегін кіру құқығын ұсынатындықтан,Риддер қаласы музейінің қызметкерлері бұл акция бойынша тек бір күнмен шектелмеуді жөн көрді. Осылайша «Музейлік селфи» атты жоба Риддер қаласында да бастау алды. Оның алғашқы қатысушылары болыпқаңтардың 20-сында  №10 мектептің оқушылары тіркелді. Шара мамыр айына дейін жалғасады.

Әр айдың үшінші сенбісінде Риддер музейінің қорынан интерактивті жәдігерлерінің  тақырыптық көрмесі дайындалатын болады, музей сельфиінің қатысушыларына осы жәдігерлерді қолдарымен ұстауға және  фотосуреттер үшін  пайдалануға рұқсат беріледі.

Қаңтар  (20.01.2018) – «Менің қызықты жаңа жылым»

Ақпан  (17.02.2018) – «Сядем рядком, да поговорим ладком» (ата-балаларымыздың тұрмысы, үйі)

Наурыз (17.03.2017) – «Қошкелдіңіз!» (ата-балаларымыздың тұрмысы, киізүй)

Сәуір  (21.04.2018) – «Құстар үшып келді!» (өлкеміздің табиғаты)

Қаланың оқу орындарында алдын ала тегін кіру билеттерінің көмегімен музей сельфиіне қатысқылары келетіндерге командалар қалыптастырылатын болады. Бір билетпен 4 адам қатыса алады. Билет бойынша келгендердің санына байланысты суретке түсу құны төмендетіледі (фототүсірілімдер саны шектелмеген):

- 1 адам – фотосуретке түсу құқығымен 150 тг

- 2 адам  – фотосуретке түсу құқығымен 75 тг

- 3 адам – фотосуретке түсу құқығымен 50 тг +төртінші сітегін.

Бұдан соң барлық суреттер Риддер тарихи-өлкетану музейінің парақтарында «Одноклассник» «В контакте»  әлеуметтік желілерінде қойылатын болады. «Ұнайды» белгісін көбірек жинағандардың фотосуреттерінің авторы, ай қорытындысы бойынша сыйлыққа ие болады. Қаңтар айында сымсыз  USB –колонка ойналады.